Tove Mette Lind med i årets NSFF-årbok!

Gratulerer så mye til Tove Mette Lind som har kommet gjennom nåløyet, og fått med et foto i Norsk Selskap for Fotografi sin årbok for 2013! Det flotte bildet som fikk plass i boka heter «Ishjerte», og er tatt i en isgrotte i Tännforsen i Sverige.

Det er kjempeartig også for hele klubben vår at vi er med i boka! Så da er det bare å la seg inspirere, komme seg ut og fotografere – så kanskje vi kan være representert også i neste års årbok.

ToveMetteBilde950copy

Norsk Selskap for Fotografi (NSFF) er fellesorganisasjon for norske film- og fotoklubber og ble stiftet så langt tilbake som i 1927. NSFF skal fremheve det beste av film og fotografi på klubbnivå til et nasjonalt plan, og vise det beste av norsk fotografi ut i verden.

Til årets årbok ble det fra 91 klubber innlevert 1027 bilder, der 170 ble utvalgt til boka, pluss medaljebildene fra NM 2013. Opplaget er på 5000 bøker.

Årbokframside